Kurumsal

Şahgün Ambalaj, sanayiye ilk adımını 2020 Nisan ayında Ankara'da bulunan fabrikada atmıştır. «Gün Kapak» markasıyla Kavanoz kapağı üretiminde faaliyet göstermeye başlayan Şahgün Ambalaj , üretimdeki gelişmeler ve yeni teknolojiler ile 2021 Ağustos ayında tam otomatik ve teknolojik makineleri ile yeni fabrikasına geçiş yapmıştır. Çok kısa bir süre zarfında üretim kapasitesini iki katına çıkarmayı başarmış , dışa bağımlılıktan kurtulmuştur.

Türkiye'de kendi sektöründe değerli ve önemli firmalarla çalışan Şahgün Ambalaj, birçok sektöre hizmet vermektedir.

Gün Kapak, metal ambalaj sektöründe çok kısa bir süredir var olmasına rağmen , en son üretim teknolojilerini bir araya getirmiş , AR-GE faaliyetlerine yatırım yaparak , hizmet verdiği pazarlarda kalite , inovasyon ve insanı göz önünde bulunduran bir kurum anlayışına sahiptir. Yıllık 400.000.000 kapak üretim kapasitesi ile sektörde önemli yer edinen Gün Kapak, yeni yatırımlarla Dünyanın önde gelen kapak üreticileri arasına girmeyi hedeflemektedir.

KALİTE, İNOVASYON ve İNSAN.

Türkiye’de kendi sektöründe değerli ve önemli firmalarla çalışan Şahgün Ambalaj , birçok sektöre hizmet vermektedir. Metal Ambalaj sektöründe çok kısa bir süredir var olmasına rağmen , en son üretim teknolojilerini bir araya getirmiş , AR-GE faaliyetlerine yatırım yaparak , hizmet verdiği pazarlarda kalite , inovasyon ve insanı göz önünde bulundurarak , rekabetçi yapısıyla lider firma olmayı hedeflemektedir.

KALİTE BELGELERİMİZ

Sürdürülebilir bir başarı için üretim alanlarımızın tamamında ayrı ayrı kalite belgeleri alıyoruz.